Ми працюємо з 9 до 19
або пишіть у Viber/Telegram
Зворотній зв'язок

Оплата та доставка OXY

Ми дбаємо про кожного клієнта, тому пропонуємо максимально широкий вибір способів оплати у нашому інтернет-магазині:


Варіанти оплати:


Післяплата (накладний платіж) - оплата замовлення при отриманні у відділенні компанії перевізника. Перед отриманням товару обов'язково перевірте чи пошкоджена упаковка посилки. Також огляньте сам товар, який Ви замовляли, якщо Вам все личить, то можете забирати замовлення.


Часткова передплата – наша компанія залишає за собою право брати часткову передоплату, особливо габаритні або дорогі замовлення, т.к. у разі не забору посилки, нам необхідно буде компенсувати компанії перевізнику доставку вантажу на дві сторони.


Проте, більшість замовлень все-таки відправляється післяплатою! Т.к. для більшості наших клієнтів такий спосіб доставки є найзручнішим та найбезпечнішим.


Безготівковий розрахунок (оплата замовлення на розрахунковий рахунок або картку) – за бажанням Ви можете сплатити своє замовлення на розрахунковий рахунок приватбанку.

Насправді цей спосіб оплати є найвигіднішим для покупця. При отриманні замовлення оплачується лише вартість доставки та не потрібно сплачувати комісію компанії перевізнику.


Доставка замовлень:


Нова пошта – основний спосіб доставки у нашому інтернет-магазині. На сьогоднішній день компанія «Нова пошта» має найширшу мережу представництв по всій території України. Доставка, як правило, займає 1 день, якщо замовлення відправляється до обласного центру та 1-2 – якщо відправка в невелике місто чи селище.


Укрпошта – деяким клієнтам більше підходить цей спосіб доставки. Компанія «Укрпошта» також має широку мережу представництв по всій Україні. Але швидкість доставки зазвичай займає кілька днів більше часу.


OLX доставка - дошка оголошень OLX - досить популярний ресурс і часто робить різні акції з «Безкоштовною доставкою». При цьому ресурс OLX є одночасно гарантом угоди та посредником між покупцем та продавцем. Таким чином, такий вид відправки вигідний як покупцю так і продавцю.